glance
16 دی 1401 - 16:38

دشمن با ایران قوی مخالف است

اردستان-فرمانده یگان شهید سلیمانی اردستان گفت: دشمنان با ایران قوی مخالف هستند و ما وظیفه داریم بصیرت جامعه را در این ارتباط و درباره موفقیتهای کشورمان در زمینه های مختلف افزایش دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن زارعی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه اردستان، ضمن اشاره به وفات حضرت ام‌البنین، اظهار داشت: اگر مؤمنان طبق آیات و روایات قرآنی عمل کنند هیچ مشکلی نخواهند داشت، شیطان به انسان کافر و مشرک کاری ندارد اما قسم خورده است که مؤمنان را فریب می‌دهند.

وی افزود: افراد باید بصیرت داشته و با ولایت پذیری رهبر خود را بشناسند و دنباله‌روی وی باشند چراکه پیامبر اکرم (ص) نیز فرمودند که من دو چیز را در بین شما می‌گذاریم که یکی کتاب قرآن و دیگری عترت اهل بیت است که باید همواره با هم باشند و اگر جدا شوند انحراف در میان مؤمنان شکل می‌گیرد.

فرمانده یگان شهید سلیمانی اردستان خاطرنشان کرد: بصیرت داشتن یعنی اینکه خانم‌ها بدانند که حجاب برای چیست و اگر دشمن می‌خواهند چادر از سر خانم‌ها بردارد برای این است که به اسلام ضربه بزند.

زارعی تصریح کرد: دشمنان با ایران قوی مخالف می‌کنند بنابراین ما وظیفه داریم بصیرت را در جامعه افزایش دهیم و همچنین مردم باید اهل صبر و بردباری باشند.

وی با اشاره به اینکه باید دشمن شناسی خود را بالا ببریم، بیان کرد: امام راحل در اوایل انقلاب پیش‌بینی هایی انجام داده و همچنین راهبرد انقلاب را ترسیم کردند و فرمودند که ما به دنبال تشکیل حکومت جهانی اسلام هستیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 958693